Вход для клиентов

Логин
Пароль
 • АКЦІЯ SMEG - СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ КУХОННИХ СТУДІЙ НА НОВУ СЕРІЮ LINEA
 • С 16.08.2018 по 15.11.2018
 • АКЦІЯ SMEG - СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ КУХОННИХ СТУДІЙ НА НОВУ СЕРІЮ LINEA

  (Спеціальна ціна діє тільки для кухонних студій, та не поширюється на онлайн магазини)

   

  Естетика Linea поєднує сучасний стиль та найновіші тенденції дизайну. Збалансованість, простота та висока ергономічність надихають ці прилади особливою естетикою, що робить їх справжнім втіленням Made in Italy. Нова естетика Linea гармонійно поєднує в собі елегантність та пружність скла зі строгою міцністю сталі. Обидва цих елементи вдало пов’язані між собою хромованим покриттям та фрагментами ручок на панелі керування з LED освітленням.   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  УМОВИ АКЦІЇ:

  1. Протягом усього періоду Акції діє спеціальна цінова пропозиція** на товар торгової марки SMEG згідно переліку акційного товару***. 
  2. Період проведення Акції з 00:00 годин «16» серпня 2018 року по 23:59 годин «15» листопада 2018 року включно або до закінчення акційного товару, в залежності від того яка подія настане раніше. 
  3. Акція розповсюджується лише на товар, що є в наявності на складі ТОВ «СМЕГ Україна». Кількість Акційного товару обмежена. 
  4. Акційний товар не може знаходитись у резерві без здійснення оплати більше ніж 2 робочих дні з дати резервування.Акція не розповсюджується на виставкові зразки та на уцінений товар. 
  5. Зовнішній вигляд акційного товару може відрізнятись від зображеного в рекламних матеріалах. 
  6. * Ціни на акційний товар наведені в грошовому еквіваленті євро до гривні згідно комерційного курсу , можуть змінюватись протягом періоду проведення Акції в залежності від його коливань. 
  7. ** Спеціальна ціна діє тільки в кухонних студіях, та не поширюється на онлайн магазини: усі ціни на акційний товар згідно переліку наведено для інформації. Продаж акційного товару здійснюється тільки в національній валюті України - гривні по комерційному курсу євро до гривні 
  8. *** Таблиця переліку акційного товару із зазначенням  спеціальної ціни в гривні, з ПДВ

  ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ УМОВИ АКЦІЇ SMEG У .PDF ФОРМАТІ (завантажити)

 • Архив акций