Вход для клиентов

Логин
Пароль
 • СПЕЦІАЛЬНІ ЗНИЖКИ НА КОМПЛЕКТИ SMEG
 • С 01.02.2020 по 31.12.2020
 • Шановні партнери, інформуємо про старт нової Акції «Спецiальнi знижки на комплекти SMEG»

  Протягом усього періоду акції діє спеціальна знижка*, за умови купівлі духової шафи 60 см або 45 см заввишки однієї серії або комплект з двох та більше пристроїв однієї серії

  Комплектом може бути лише два або більше приладів однієї серії, в якому обов’язково є духова шафа 60 см або 45 см заввишки та варильна поверхня.


  * 8% знижки на духову шафу 60 см або 45 см заввишки.
  * 10% знижки на комплект з двох приладів однієї серії, який складається з духової шафи 60 см або 45 см заввишки та варильної поверхні.
  * 11% знижки на комплект з трьох приладів однієї серії, який складається з духової шафи 60 см або 45 см заввишки та варильної поверхні, та додатковий** прилад вбудованої техніки.
  * 12% знижки є максимально можливою на комплект з чотирьох приладів однієї серії, який складається з духової шафи 60 см або 45 см заввишки та варильної поверхні, та двома додатковими** приладами вбудованої техніки.
  ** Додатковим приладом може бути тільки вбудований: холодильник, морозильна шафа, мікро хвильова піч, підігрівач посуду, швидкісний охолоджувач продуктів, вакууматор, парова шафа, витяжка, каво машини, шафи для вина, вбудована пральна машина.

  Період проведення акції з 00:00 годин 01.02.2020р. по 23:59 годин 31.12.2020р. або до закінчення акційного товару, в залежності від того, яка подія настане раніше.

  Акція розповсюджується лише на товар, що є в наявності на складі ТОВ «СМЕГ Україна». Кількість акційного товару обмежена.

  Акційний товар не може бути у резерві без оплати більше ніж 2 робочих днів

  Строк зберігання сплаченого акційного товару на складі не може перевищувати 30 календарних днів.

  У випадку негарантійного повернення однієї чи більше одиниці товару з акційного комплекту, покупець повинен повернути цілком увесь акційний комплект.

  Зовнішній вигляд акційного товару може відрізнятись від зображеного в рекламних матеріалах.

  Акція не розповсюджується на виставкові зразки техніки та на уцінений товар.

  ТОВ «СМЕГ Україна» залишає за собою право на зміну цін та переліку товару, що приймає участь в акції.
  ТОВ «СМЕГ Україна» залишає за собою право на зміну терміну проведення акції.

 • Архив акций