Вход для клиентов

Логин
Пароль
 • Black Friday від ТМ SMEG
 • С 25.11.2019 по 01.12.2019
 • Black Friday від ТМ SMEG

  УМОВИ АКЦІЇ

  1. Строк/період проведення акції Black Friday починається з 9 год. 00 хв. 25.11.2019 р. та закінчується о 18 год. 00 хв. 01.12.19 р.

  2. При купівлі техніки ТМ SMEG окрім окремо розміщених пральних машин та сушильних машин, вбудовуваних компактних пристроїв об’ємом від 41 літрів та менше, вбудовуваних посудомийних машин та техніки серії Dolce & Gabbana, надається знижка 20% від ціни на сайті smeg-store.com.ua . Знижка надається на кожний окремо замовлений товар та не підлягає сумуванню.

  3. Місце проведення акції – територія України.

  4. Інформація про умови проведення акції розміщується на сайті smeg-store.com.ua.

  5. Акція поширюється тільки на ту техніку ТМ SMEG, яка є в наявності на складі

  Кількість акційної техніки обмежена.

  6. На товарні позиції ТМ SMEG, які відсутні на складі  в момент здійснення замовлення, умови акції Black Friday не розповсюджуються. Такі позиції (техніку ТМ SMEG) можна замовити за роздрібними цінами без надання знижки.

  7. Замовлена акційна техніка ТМ SMEG не може бути у резерві без оплати більше ніж 2 робочих дні

  8. Акція не поширюється на виставкові зразки і знижений у ціні товар.

  9.  Компанія залишає за собою право на зміну строку проведення акції та зміну цін і товару (техніки ТМ SMEG), що бере участь в акції.

  10. Відвантаження акційного товару зі складу  клієнтам, які придбали акційну продукцію у вказаний в п. 1 строк/період, триває до – 17 год. 00 хв. 06 грудня 2019 року.

 • Архив акций