Вход для клиентов

Логин
Пароль
 • СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ НА КОМПЛЕКТИ SMEG
 • С 01.05.2019 по 31.07.2019
 • УМОВИ АКЦІЇ 

  1.     Протягом усього періоду акції діє спеціальна цінова пропозиція**, за умови купівлі від 3-х приладів техніки однієї серії (духова шафа та варильна поверхня обов’язково) з переліку акційного товару***.  
  2.     Моделі SE264TD, STE531, KSG52HE та C7280FP1 не належать до жодної серії та можуть застосуватися до кожної серії як 3-й чи додатковий прилад. 
  3.     Строк проведення акції складає три місяці, з 01 травня по 31 липня 2019 року. 
  4.     Місце проведення акції – територія України. 
  5.     Інформація про умови проведення акції розміщується на сайті. 
  6.     Акція поширюється тільки на товар, який є в наявності на складі. Кількість акційного товару обмежена. Про наявність акційного товару просимо дізнаватись завчасно за номером +38 044 4982965 
  7.     У разі повернення одного товару з акційного комплекту як належної, так і неналежної якості (окрім випадків безоплатної заміни товару неналежної якості) клієнт зобов'язаний повернути весь акційний комплект. 
  8.     Акційний товар не може бути у резерві без оплати більше ніж 2 робочих дні (графік роботи уточнюйте в офісі). 
  9.     Акція не поширюється на виставкові зразки і знижений у ціні товар. 
  10.   Залишаємо за собою право на зміну строку проведення акції та зміну цін і товару, що бере участь в акції. 
  11.   Відвантаження акційних комплектів зі складу клієнтам, які придбали акційну продукцію у вказаний в п. 3 період, може тривати до – 31 серпня 2019 року. 
  12.   ** - Спеціальна ціна: Усі ціни наведено для інформації, продаж здійснюється тільки у гривнях, по комерційному курсу євро – грн. на день сплати. Ця таблиця не є офіційним прайс-листом. Вартість товару в гривні не може бути менше еквіваленту ціни товару в євро, на день здійснення оплати та перерахунку. 
  13.   * - Звичайна ціна: Усі ціни наведено для інформації, продаж здійснюється тільки у гривнях, по комерційному курсу євро – грн. на день сплати. Ця таблиця не є офіційним прайс-листом. Вартість товару в гривні не може бути менше еквіваленту ціни товару в євро, на день здійснення оплати та перерахунку.

  ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ - з 01 травня по 31 липня 2019 року.
  ГК ALCOTEC - Офіційний партнер SMEG в Україні.

  Для Вашої зручності умови акції в .PDF форматі (завантажити)

 • Архив акций